Skip to main content

BSGo przelewy BLIK na nr telefonu

11-10-2023

Szanowni Państwo,

Miło jest nam poinformować, że z dniem 13.10.2023r. uruchomiliśmy dla Państwa kolejną odsłonę mobilnych płatności w aplikacji BSGo - przelewy BLIK na numer telefonu.

Przelew BLIK na telefon to usługa polegająca na przyspieszeniu i ułatwieniu przekazywania środków, które znajdą się na rachunku odbiorcy w zaledwie kilka sekund! Nie musisz już przepisywać i znać numeru rachunku odbiorcy. Wystarczy tylko numer telefonu lub odbiorca zapisany w książce kontaktów na Twoim smartfonie.

Jak aktywować przelewy BLIK na telefon w aplikacji Mobilnej BSGo?

Uruchom aplikację BSGo:
1) Włącz ikonę 1.png w prawy górnym rogu, a następnie wybierz Ustawienia i Ustawienia BLIK

2) W opcji Przelewy na telefon zaznacz Odbieraj przelewy BLIKIEM, a następnie zatwierdź uruchomienie usługi zgodnie z komunikatami na ekranie smartfona,

3) W opcji Płatności Limity BLIK w zakładce Przelew na telefon BLIK ustawiona jest domyślna wartość 500 zł dziennego limitu kwotowego i limitu pojedynczej transakcji oraz ilościowy limit transakcji dziennych - maksymalnie 10 sztuk - klient może zmniejszyć w/w limity.

Aby wykonać przelewy BLIK na numer telefonu:

1) Uruchom aplikację BSGo i wybierz ikonę BLIK-a2.jpg

2) Wybierz opcję Przelew na telefon, a następnie wskaż kontakt z Twojej książki telefonicznej, przy którym znajduje się ikonka   2.jpg lub wprowadź ręcznie numer telefonu oraz pozostałe dane przelewu tj. nazwę odbiorcy, kwotę przelewu oraz tytuł płatności,

3) Zatwierdź transakcję kodem PIN do aplikacji.