Skip to main content
 • Kredyty obrotowe w ramach rachunku bankowego

  Kredyty obrotowe w ramach rachunku bankowego

  Kredyt w rachunku bieżącym może być udzielany przedsiębiorcom na finansowanie potrzeb związanych z bieżącą działalnością. Warunkiem udzielenia kredytu w rachunku bieżącym jest: posiadanie przez ubiegający się podmiot rachunku bieżącego w Banku.

  Dokonywanie rozliczeń za pośrednictwem tego rachunku. Bank przy ustalaniu limitu kredytu w rachunku bieżącym może się kierować: aktualną i przewidywaną sytuacją ekonomiczno-finansową kredytobiorcy, wysokością i częstotliwością obrotów na rachunku bieżącym kredytobiorcy, rodzajem i wartością proponowanych zabezpieczeń.

  Wykorzystanie kredytu następuje do wysokości kwoty określonej w umowie kredytowej. Każdy wpływ środków na rachunek bieżący obniża kwotę wykorzystanego kredytu i umożliwia kredytobiorcy ponowne zadłużenie się do wysokości przyznanego kredytu lub określonej na dany dzień wysokości kredytu.

  Przedłużenie okresu kredytowania na następny rok wymaga zawarcia nowej umowy kredytowej - po uprzednim złożeniu wniosku i jego pozytywnym rozpatrzeniu.

  ZAPRASZAMY DO NASZYCH PLACÓWEK W LIPINKACH I KRYGU ABY ZAPOZNAĆ SIĘ ZE SZCZEGÓŁOWĄ OFERTĄ PROPONOWANYCH USŁUG!

  Wzory wniosków oraz regulaminy dostępne są w placówkach naszego Banku.
  Pracownicy udzielą szczegółowych informacji i pomogą w zebraniu niezbędnej dokumentacji.

  Kontakt telefoniczny z Bankiem pod numerem: 134477002

  Kontakt przez pocztę email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.